Rejestracja uzupełniająca na kursy biologiczne

Rejestracja na przedmioty oferowane w semestrze letnim w Instytutach: Botaniki, Nauk o Środowisku oraz Zoologii odbędzie się w dwóch etapach:
  • I etap:

od 08.02.2017 r. od godz. 9:00 do 14.02.2017 r. do godz. 23:00

• II etap: Przed rozpoczęciem rejestracji zostanie ogłoszona lista kursów zawieszonych z powodu niewystarczającej liczby uczestników.

od 18.02.2017 r. od godz. 9:00 do 24.02.2017 r. do godz. 23:00 - bez możliwości wyrejestrowywania się z przedmiotów.

Informacje dodakowe

1. Zgodnie z Zarządzeniem nr 59 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z 6 czerwca 2014 roku konieczne jest podpinanie na bieżąco wybranych przedmiotów pod program studiów w systemie USOSweb.
    Rejestracja na przedmiot bez dokonania podpięcia będzie traktowana jako nieskuteczna.  Z przedmiotów niepodpiętych studenci będą wyrejestrowywani automatycznie w trakcie najbliższej planowej migracji danych między USOSweb a USOS (wykonywanej codziennie około 04:00 rano).
  2. Przedmioty, na które studenci zostali wpisani przez pracowników administracji lub za pomocą rejestracji żetonowej należy podpiąć do 8 marca. Po upływie tego terminu wpisy na przedmioty nie podpięte pod program zostaną automatycznie usunięte.
  3. Podpięcie przedmiotu z wykorzystaniem opcji "rezygnacja z zaliczenia" należy stosować jedynie w przypadku przedmiotów realizowanych w ramach wolnych żetonów w Jagiellońskim Centrum Językowym oraz szkolenia pedagogicznego.
  4. Niedopuszczalne jest rejestrowanie się na przedmioty odbywające się w tym samym terminie.
  5. Deklarację przedmiotów z semestru letniego należy złożyć w sekretariacie  w dniach 16-22.03.2017 r. Na deklaracji nie jest wymagany podpis opiekuna.
  6. Student ma obowiązek zadeklarować co najmniej 60 ECTS, wyjątkiem jest posiadanie nadwyżki punktów ECTS uzyskanej w poprzednich latach. Wybór każdego dodatkowego kursu oznacza obowiązek zaliczenia go na danym roku studiów.
  7. POWTARZANIE PRZEDMIOTU:

Student, który zaliczył ćwiczenia, seminaria lub konwersatoria wchodzące w skład powtarzanego przedmiotu może wystąpić z wnioskiem do z-cy Dyrektora Instytutu Nauk o Środowisku o przepisanie uzyskanej oceny w terminie do 30 września br.  w przypadku przedmiotów z semestru zimowego i całorocznych oraz do 30 stycznia 2017 r. w przypadku przedmiotów z semestru letniego. Rejestracji na taki przedmiot dokona sekretariat, w pozostałych przypadkach należy zarejestrować się na powtarzany kurs.

Data opublikowania: 06.02.2017